A Szalkszentmártoni Petőfi Sándor Általános iskolában a került megrendezésre a Tankerületi Népdaléneklési verseny.
A 3.a csapata: Bíró Zsejke, Bereczki Lily, Kovács Gréta,Vercz Mira;
illetve a Pirtói Telephely Csillagfürt csapata is: Horváth Adél, Nagy Etelka Bianka, Martin-Németh Hanna, Szécsényi Regina ezüst minősítést kapott csoportos kategóriában. Mezei Szonja 4.b osztályos tanuló egyéni kategóriában ezüst minősítést kapott. A Dalos pacsirták csapata: Györgyi Imola, Mezei Szonja, Nagy Annabella és Suhajda Lotti Otília arany minősítést kaptak.
Szeretettel gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak Szőke Ágnes tanítónőnek, Martonné Lengyel Anett tanítónőnek és Kmeth Annamária tanárnőnek a szép eredményekért!
