2026. május 18-án, hétfőn a reál munkaközösség egésznapos kirándulást szervezett Kecskemétre a matematikaversenyeken eredményesen szereplők és a szakkörösök részére.
A diákoknak 4 féle szabadulószobából kellett kiszabadulni, majd a városközpontban 2 féle detektív játék várt rájuk, amelyekben logikai feladványokat oldottak meg. Zárásként a Malom Központban pihenhették ki magukat.
Kísérő tanárok: Sebestyén Mónika, Vilmosné Lak Szilvia
