December 18-án ünnepeltük iskolánkban a nemzetiségek napját, melynek keretében a nemzetiségi nyelvet tanuló diákjaink adták elő ünnepi műsoraikat.

Először a német nemzetiségi nyelvet tanuló diákok meghitt karácsonyi műsorát láthattuk az 1.b és az 5.b német nemzetiségi osztályok előadásában.
Majd az angol nyelvet tanuló gyerekek karácsonyi dala csendült fel, őket követték a 3-4. illetve az 5-8. osztályok szolfézs csoportjainak gyönyörű csengettyű hangjai.
Végül a roma nemzetiségű tanulók karácsonyi köszöntőjét és vidám táncos összeállítását láthatta a közönség.
