Az idei tanévben is megrendezésre került a tanév végi zárókiállításunk, melyen az órai munkákat, a művészeti iskolás és szakköri alkotásokat mutattuk be. A művészeti iskola keretében középiskolás és felnőtt tanítványok rajzai és festményei is láthatóak voltak. Sokszínű, változatos témákat magas színvonalon felvonultató tárlat három héten keresztül volt látható az iskola folyosóján.
Felkészítő tanárok: Frankné Galló Tünde és Balázs Hajnalka rajztanárok
