December 2-án Kisszálláson, a Sallai István Általános Iskolában rendezték meg a Járási Szépíró Versenyt.
A kiskunhalasi és környékbeli iskolákból a legszebben, legpontosabban író második, harmadik és negyedik évfolyamos diákok mérték össze tudásukat, közel ötvenen.
A verseny során szavakat, szöveget időre és egy Nagy László verset kellett lemásolni. A betűkapcsolásokat, a sebességet, a pontosságot és a külalakot vették figyelembe az értékeléskor.
Az iskolánkat Tapodi Erik 2.a, Turcsán Annabella 2.b, Kecskés Martin 3.b, Kósa Bence 3.c, Tallér Zselyke Rozina 4.a és Nagy-Juhák Sára 4.b osztályos tanulók képviselték. Közülük Turcsán Annabella II. helyezést, Kecskés Martin pedig 4. helyezést ért el, ezzel mindketten továbbjutottak a szépíró verseny tankerületi fordulójába.
