Május közepén került megrendezésre az iskolai szépírás verseny tavaszi fordulója. Az első és második évfolyamról 31 tanuló mérette meg magát. Az első osztályosok az összes betű megtanulása után vállalkoztak a versenyre és nagyon szépen írták le a betűket és szavakat. A másodikosok már egy rövid vers másolásával birkóztak meg a versenyen. Öröm volt értékelni a szép munkákat! Köszönjük a lelkes jelentkezést és a tanítóiknak a felkészítést.
Eredmények:
1. évfolyam
I hely: Tasnádi Szofi 1.a
II. hely: Takács Alíz 1.b, Szabó Bálint 1.b
III. hely: Jáger Abigél 1.a, Nagy Maxim 1.a, Baics Olivér Gábor 1.b
Résztvevők még: Bárány Abigél, Gracula Blanka, Vereb Liliána, Patyi Zoé, Kertész Emili, Halák Ábris, Rontó Róza (Pirtó)
Felkészítők: Gálné Kocsis Magdolna, Szabadiné Eke Beáta, Martonné Lengyel Anett
2. évfolyam
I hely: Kiss Luca 2.b, Palotás Martin 2.b
II. hely: Tapodi Erik 2.a, Kovács Norbet Kolos 2.b, Nagy-Juhák Petra 2.b
III. hely: Szekeres Szabolcs Pirtó, Galgóczi Zsófia 2.a, Banga Kamilla 2.a
Résztvevők még: Szekeres Zsófi, Csonka Ádám, Monda Nóra, Paic Mirko, Darányi Bence, Mikó Beatrix, Sáli Lea, Gáspár Anna Ilona, Németh Botond Levente, Stergál Villő Boglárka
Felkészítők: Nagy-Tóthné Vilonya Zsuzsa, Martonné Lengyel Anett, Verczné Gyenizse Judit
