A Károly Róbert nyomában történelemversenyen (SNI-s és BTMN-s diákok részére) iskolánk csapata döntőbe jutott. A kiskunfélegyházi döntőben a Deli Noel, Farkas Bence Károly, Kosztics Roland 8.b osztályos tanulók alkotta csapat az első helyen végzett. Gratulálunk a csapatnak!
