Iskolánk tanulói idén részt vettek a Körösök Menti Levelezős Versenyen, környezetismeretből mérettették meg magukat.
A versenyen összesen 28 csapat vett részt, diákjaink pedig kitartó munkájukkal és alapos felkészültségükkel a 6. helyen végeztek.
A csapat tagjai:
Kecskeméti Hanna Júlia 3.c
Kósa Bence 3.c
Meszes Konrád 3.c
Rózsakerti Márton 3.c
