Májusban iskolánk 7. Évfolyamos tanulói a Határtalanul! pályázat keretében a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásával Erdélybe utazott. A program lezárásaként június elején Határtalanul! témanapot tartottunk. A diákok osztályfőnökeik irányításával kiállítást rendeztek. A táncházban kicsik és nagyok együtt mulattak Györgyiné Szekeres Csilla vezetésével. Az ötödik és hatodik évfolyam tanulói élménybeszámolót hallgattak meg, majd erdélyi lekvárokat kóstoltak.
